Team

Het team van de Nicolaasschool staat klaar om onze leerlingen op een passende manier uit te dagen om het beste uit zichzelf te halen. Maak kennis met onze teamleden:

 


Leo Huis

Leo Huis

Directeur info@sintnicolaas-school.nl
Nico Schilder

Nico Schilder

Zorgcoördinator nico@sintnicolaas-school.nl
Anja Jonk

Anja Jonk

Leerkracht groep 1/2A anja@sintnicolaas-school.nl
Eline Tol

Eline Tol

Leerkracht groep 1/2A en RT elinetol@sintnicolaas-school.nl
Eline Bont

Eline Bont

Leerkracht groep 1/2B eline@sintnicolaas-school.nl
Marian Tuijp

Marian Tuijp

Leerkracht groep 1/2B en RT marian@sintnicolaas-school.nl
Corelle Koning

Corelle Koning

Leerkracht groep 1/2C corelle@sintnicolaas-school.nl
Jan Zwarthoed

Jan Zwarthoed

Leerkracht groep 1/2C, groep 8 en RT janzwarthoed@sintnicolaas-school.nl
Angela Willems-Molenaar

Angela Willems-Molenaar

Leerkracht groep 3 angela@sintnicolaas-school.nl
Lida Schilder-Sier

Lida Schilder-Sier

Leerkracht groep 3 lidaschilder@sintnicolaas-school.nl
Ans Ruckert-Klip

Ans Ruckert-Klip

Leerkracht groep 4 ans@sintnicolaas-school.nl
Wilma Smit

Wilma Smit

Leerkracht groep 5 wilma@sintnicolaas-school.nl
Saskia Hansen

Saskia Hansen

Leerkracht groep 5 saskiahansen@sintnicolaas-school.nl
Regina Steur-Beemsterboer

Regina Steur-Beemsterboer

Leerkracht groep 6 regina@sintnicolaas-school.nl
Linda Binken-Plat

Linda Binken-Plat

Leerkracht groep 6 linda@sintnicolaas-school.nl
Kees-Jan Steur

Kees-Jan Steur

Leerkracht groep 7 keesjan@sintnicolaas-school.nl
Susan Buys

Susan Buys

Leerkracht groep 8 susan@sintnicolaas-school.nl
Hilly Smit-Koning

Hilly Smit-Koning

RT hilly@sintnicolaas-school.nl